Aktuality

Tým chlapců Hodkoviček mistr do 18ti let a tým dívek Hodkoviček třetí do 18 let!

Ve dnech 20.-22.8. se odehrála finálová část Mistrovství ČR družstev dívek a chlapců do 18-ti let v Čeladné.

Přejít na detail

Tým Hodkoviček vicemistry ČR do 16-ti let

Ve dnech 13.-16.8. se odehrála finálová část Mistrovství ČR smíšených družstev do 16-ti let v Beřovicích. Naše družstvo hrálo ve složení David Mlýnek, Natálie Saint Germain, Nikolas Stoulil, Kristýna Makovská, Timotej Formánek, Kryštof Latka a Vojtěch Mádl.

Přejít na detail

Mezinárodní mistrovství ČR na rány 2019

Ve dnech 7. - 10. 8. se na karlovarském golfovém hřišti konala nejprestižnější akce roku, Mezinárodní mistrovství ČR na rány. Náš klub skvěle reprezentovali 3 hráči, kteří se probojovali do finálových kol a v nich obsadili velice slušná umístění. Václav Tichý skončil na děleném 9. místě (65, 72, 78, 75), David Mlýnek obsadil 13. místo (69, 81, 73, 69) a Natálie Saint-Germain obsadila 18. místo. Všem gratulujeme a děkujeme za skvělou reprezentaci. (Foto: Ivan Paggio)

Přejít na detail

Sedm (-7) ran pod PAR! Takového výsledku dosáhl tým Hodkoviček ve 4. extraligovém kole!

Vynikajícího týmového výsledku dosáhl mužský tým Hodkoviček, když ve 4. kole extraligy zahrál v součtu sedm ran pod normou hřiště, přičemž i škrtaný výsledek měl hodnotu +1. Takový výsledek je konkurenceschopný i ve světových týmových soutěžích. Velmi nás těší, že dlouhodobá systematická práce stejně jako podpora domácího klubu a spolupráce s FTVS Univerzity Karlovy nesou své výsledky. Potenciál uplatňovaného konceptu potvrzuje i skutečnost, že pod výše uvedeným výsledkem jsou podepsání hned dva hráči z širší nominace, kteří dokázali své týmové spoluhráče kvalitně zastoupit.

Přejít na detail

Tým Hodkoviček do 16-ti let postupuje do finále

Naše smíšené družstvo do 16-ti let vyhrálo regionální kvalifikaci, která se konala v Mladé Boleslavi 11. května a zajistilo si účast ve finále. Tým pod vedením Rudolfa Nechanického hrál ve složení David Mlýnek, Natálie Saint Germain, Nikolas Stoulil, Timotej Formánek, Kristýna Makovská a Vojtěch Mádl a o ránu zvítězil před týmem Albatrossu. Všem hráčům děkujeme za reprezentaci a budeme držet palce na srpnové finále v Beřovicích.

Přejít na detail

Tiger-manie | Vysoká hra Zdeňka Haníka ( místopředseda ČOV )

Článek Zdeňka Haníka, současného místopředsedy ČOV, týkající se fenoménu jménem Tiger Woods s komentářem Karla Skopového, sen. pro časopis Sport Magazín

Přejít na detail

Partneři akademie