Aktuality

PF 2018

Klidné prožití vánočních svátků a úspěšný rok 2018.

Přejít na detail

Vánoční dárky s Golfovou akademií Skopový

Ideální dárek k Vánocům pro jakéhokoliv golfistu či zatím ještě negolfistu? Poukázka na trénink v naší golfové akademii. Obraťte se na kteréhokoliv trenéra (http://www.golfskopovy.cz/o-nas/treneri-golfove-akademie-skopovy.html) Golfové akadamie Skopový či na email info@golfskopovy.cz

Přejít na detail

Podzimní a zimní dětské kurzy 2017/2018

Připravili jsme pro vás nabídku podzimních a zimních kurzů 2017/2018 TCM v Hodkovičkách. Termíny a informace ke stažení v detailu článku či na stránkách GC Hodkovičky.

Přejít na detail

Hodkovičky vybojovali titul mistrů ČR v Extralize družstev mužů 2017

V nabitém kalendáři soutěží ČGF pokračovalo družstvo GC Hodkovičky v Extralize družstev mužů. Finále se odehrálo v termínu od 26. do 29. srpna v Panorama Golf Resortu Kácov. Nejlepším finálovým kolem ze všech týmů potvrdil náš tým prvenství v základní části, která se hrála na rány.

Přejít na detail

Další úroda vynikajících výsledků

V rámci finále MČR chlapců do 18 let a závěrečného turnaje Národní Golfové Tour Mládeže na hřišti GC Darovanský Dvůr dosáhli hrači a hráčky GC Hodkovičky vynikajících výsledků. Více info v detailu článku.

Přejít na detail

Mistrovský titul pro Sáru Zrníkovou

Od 1. do 4.8. probíhalo na hřišti A PGA Course Black Stork mistrovství Slovenska ve hře na jamky. Po fyzicky velmi náročné akci vyšla ze všech soubojů vítězně Sára Zrníková a zaslouženě si tak odnáší mistrovský titul. Gratulujeme!

Přejít na detail

Partneři akademie