Aktuality

Podzimní a zimní dětské kurzy 2017/2018

Připravili jsme pro vás nabídku podzimních a zimních kurzů 2017/2018 TCM v Hodkovičkách. Termíny a informace ke stažení v detailu článku či na stránkách GC Hodkovičky.

Přejít na detail

Hodkovičky vybojovali titul mistrů ČR v Extralize družstev mužů 2017

V nabitém kalendáři soutěží ČGF pokračovalo družstvo GC Hodkovičky v Extralize družstev mužů. Finále se odehrálo v termínu od 26. do 29. srpna v Panorama Golf Resortu Kácov. Nejlepším finálovým kolem ze všech týmů potvrdil náš tým prvenství v základní části, která se hrála na rány.

Přejít na detail

Další úroda vynikajících výsledků

V rámci finále MČR chlapců do 18 let a závěrečného turnaje Národní Golfové Tour Mládeže na hřišti GC Darovanský Dvůr dosáhli hrači a hráčky GC Hodkovičky vynikajících výsledků. Více info v detailu článku.

Přejít na detail

Mistrovský titul pro Sáru Zrníkovou

Od 1. do 4.8. probíhalo na hřišti A PGA Course Black Stork mistrovství Slovenska ve hře na jamky. Po fyzicky velmi náročné akci vyšla ze všech soubojů vítězně Sára Zrníková a zaslouženě si tak odnáší mistrovský titul. Gratulujeme!

Přejít na detail

Mistrovský pohár pro GC Hodkovičky

Mistry České republiky v Poháru klubů (mistrovství smíšených družstev mládeže do 16 let) jsou hráči GC Hodkovičky. Gratulujeme!

Přejít na detail

Šest ran pod PAR pro tým GC Hodkovičky

V úterý 18.7. proběhl na hřišti Panorama Golf Resort Kácov kvalifikační turnaj družstev MČR chlapců do 18let – západ B. Naši reprezentanti předvedli vynikající výkon, když na hřišti s parem 72 skončili s výsledkem -6 ran a kvalifikaci vyhráli s náskokem 21 ran.

Přejít na detail

Partneři akademie