Aktuality

Rozhovor se Sárou Zrníkovou, která získala ocenění Student-sportovec Jižní konference USA roku

Sára Zrníková, svěřenkyně Golfové akademie Skopový, získala prestižní ocenění studenta-sportovce roku 2019/20. V článku přinášíme přepis článků z mateřské univerzity a rozhovor pro týdeník Ústecko.

Přejít na detail

Fantastický výskedek Timotej Formánek na #trackmancombine 

Gratulujujeme #TimotejFormanek k fantastickým výskedkům na #trackmancombine 

Přejít na detail

Karel Skopový jun. a Jiří Němeček zařazeni do výběru nejlepších trenérů na světě

Díky Kájo! Když máte práci jako koníčka a ještě k tomu dává smysl, pak stačí přidat dostatek herních a trenérských zkušeností, promíchat to s novými trendy a dostanete výborný a chutný koktejl, který lidé ocení. Přijdou výsledky a poté i poděkování a uznání. I my se přidáváme ke gratulantům. Děkujeme za příkladnou reprezentaci celé Golfové akademie Skopový. Stejná gratulace a uznání patří také kolegovi a kamarádovi Jirkovi Němečkovi.

Přejít na detail

Sára Zrníková oceněna golfistkou měsíce v Southland Conference

Sára Zrníková odehrála v září v sérii NCAA I. dva turnaje a z pozice týmového lídra a svým úvodním výkonem v Alabamě (69,72,73) dovedla svůj tým Houston Baptist University ke třetímu místu a v dalším turnaji v Huntsvillu k vítězství . Výbor ze Southland Conference tak následně zvolil Sáru Zrníkovou golfistkou za měsíc září.

Přejít na detail

Bronz pro Vaška Tichého z turnaje The Duke of York Young Championship Trophy

Doposud nejlepšího českého umístění na turnaji pro dorostenecké šampiony zemí z celého světa dosáhl Vašek Tichý, když se skóre 79+78+72 vybojoval krásné třetí místo. Gratulujeme!

Přejít na detail

Třetí a čtvrté místo pro GC Hodkovičky v Extralize 2019

S koncem prázdnin se uskutečnilo finále Extraligy družstev mužů a žen na hřišti Prague City Golf Club Zbraslav. Družstvo mužů získalo bronzovou medaili a družstvo žen skončilo po loňském postupu do extraligy na čtvrtém místě. Všem děkujeme za skvělou reprezentaci!

Přejít na detail

Partneři akademie