Aktuality

„Povídání se sportem“ V GOLF CLUBU HODKOVIČKY

„Povídání se sportem“ - tak se jmenuje sportovní projekt, který v říjnu roku 2015 zahájili v CMŠ Studánka. Hlavním cílem tohoto projektu je seznamování dětí s různými sportovními odvětvími, aby měly základní představu, jaké sporty existují.

Přejít na detail

Příměstské prázdninové golfové kempy 2017

Jak je již dobrým zvykem i letos otevíráme příměstské prázdninové golfové kempy v GC Hodkovičky. Více informací o termínech a možnosti přihlášení v detailu článku.

Přejít na detail

2. turnaj NGTM Olomouc – 20. – 21. 5. 2017

Druhý turnaj Národní golfové tour mládeže se uskutečnil minulý víkend v Olomouci. Golf Club Hodkovičky měl opět nejpočetnější zastoupení v podobě 13 hráčů v různých kategoriích.

Přejít na detail

První turnaj TeeTime Národní Golfové Tour Mládeže 2017

Uplynulý víkend odstartovala TeeTime Národní Golfová Tour Mládeže. První z pěti turnajů série proběhl ve dnech 6. – 7. 5. na hřišti Golf Clubu Telč.

Přejít na detail

Sára Zrníková: Jako malá jsem holí sekala záhony

V textu tohoto článku si můžete přečíst rozhovor Aloise Žatkuliaka s hráčkou Golfové akademie Skopový a reprezentantkou Slovenska Sárou Zrníkovou. Dozvíte se více o jejím vítězství na Faldo Series, o jejím přístupu ke golfu a dalším plánům do budoucnosti.

Přejít na detail

Jarní soustředění ve Slavkově

V termínu od 10. do 16. 4. 2017 připravujeme Jarní soustředění ve Slavkově. Vešketé informace o tomto výjezdu naleznete v detailu článku. Těšíme se na vás!

Přejít na detail

Partneři akademie