Aktuality

Šest ran pod PAR pro tým GC Hodkovičky

V úterý 18.7. proběhl na hřišti Panorama Golf Resort Kácov kvalifikační turnaj družstev MČR chlapců do 18let – západ B. Naši reprezentanti předvedli vynikající výkon, když na hřišti s parem 72 skončili s výsledkem -6 ran a kvalifikaci vyhráli s náskokem 21 ran.

Přejít na detail

Sára Zrníková - Úspěšná reprezentace na ME žen v Portugalsku

V termínu od 11. do 15.7. 2017 proběhlo na hřišti Montado Golf Resort v Portugalsku European Ladies Team Championship, tedy ME žen. Sára Zrníková, reprezentující Slovensko, zde v rámci kvalifikace odehrála dvě velmi povedená kola za 74 a 72 ran. Děkujeme za vzornou reprezentaci.

Přejít na detail

Příměstské prázdninové golfové kempy 2017

Jak je již dobrým zvykem i letos otevíráme příměstské prázdninové golfové kempy v GC Hodkovičky. Více informací o termínech a možnosti přihlášení v detailu článku.

Přejít na detail

„Povídání se sportem“ V GOLF CLUBU HODKOVIČKY

„Povídání se sportem“ - tak se jmenuje sportovní projekt, který v říjnu roku 2015 zahájili v CMŠ Studánka. Hlavním cílem tohoto projektu je seznamování dětí s různými sportovními odvětvími, aby měly základní představu, jaké sporty existují.

Přejít na detail

2. turnaj NGTM Olomouc – 20. – 21. 5. 2017

Druhý turnaj Národní golfové tour mládeže se uskutečnil minulý víkend v Olomouci. Golf Club Hodkovičky měl opět nejpočetnější zastoupení v podobě 13 hráčů v různých kategoriích.

Přejít na detail

První turnaj TeeTime Národní Golfové Tour Mládeže 2017

Uplynulý víkend odstartovala TeeTime Národní Golfová Tour Mládeže. První z pěti turnajů série proběhl ve dnech 6. – 7. 5. na hřišti Golf Clubu Telč.

Přejít na detail

Partneři akademie