Úvodní slovo Karla Skopového

Dobrý den,
vítám Vás na internetových stránkách Golfové akademie Skopový.

Jmenuji se Karel Skopový a jsem společně s mými syny zakladatelem této akademie. Náplní akademie je pomáhat zájemcům o tento sport se jej naučit nebo herně zdokonalovat.
Záleží nám však také na jeho propagaci jako sportu, který nejen že dává vyžití v soutěživosti a oddychu, ale také člověka, zvláště mladého, pozitivně formuje. Kdo chce uspět v soutěži již ví, že je zapotřebí trpělivosti, pracovitosti, osobní disciplíny, deskriptivního vnímání, vnímání preciznosti a určitě vyžaduje i schopnost být dobrým plánovačem . Naše akademie disponuje speciálními programy pro juniory a to již od předškolního věku.

K tomu, aby byl celý náš projekt úspěšný a držel krok minimálně s evropskými akademiemi je zapotřebí jak moderního technického vybavení, tak hlavně vzdělaných trenérů se zkušenostmi z různých Tour , kteří s tímto vybavením umějí pracovat tak, aby bylo přínosem pro hráče svěřené do naší péče.

 

Dnešní kvalitní nabídka služeb vyžaduje daleko více, než jen starost o hráčův švih nebo patování. Je to soubor činností potřebných ke zvýšení jeho výkonnosti a zároveň péče o jeho fyzickou a mentální sílu. U mladých hráčů jdeme ještě dále, snažíme se o kvalitní synchornizaci vztahu školy a sportu.
Naším cílem není jen vychovat špičkového sportovce, ale vychovávat jej tak, aby měl možnost, nebo byl připraven, získat sportovní stipendium na zahraniční univerzitě. Proto jsme součástí projektu , kde se golf jako zájmový kroužek vyučuje již na základní škole.

Věřím, že i Vy si najdete mezi našimi produkty ten, který Vám bude vyhovovat.

V neposlední řadě pamatujeme i na „ Odložené rodiče“, tj. rodiče, kteří pomáhají budoucí hvězdě.

Neváhejte a přijďte mezi nás

Karel Skopový

Partneři akademie