TCM - Úvodní slovo

Dobrý den vážení přátelé,

vítáme Vás na webových stránkách Tréninkového Centra Mládeže ( TCM ) GC Hodkovičky.

Ze samotného názvu vyplývá, že naší nabídkou je golfová výuka mládeže ve věku 5 – 23 let. Tou výukou je nejen naučení golfu do detailů našimi špičkovými profesionálními odborníky Golfové akademie Skopový a vrcholného technického vybavení, ale také další podpora v růstu hráče se specialisty s licencí TPI ( Titliest Performance Institut ) v oblastech fyzioterapie a fitness , nebo s mentálním koučem.

Pravidelně se zúčastňujeme všech soutěží pořádané Českou golfovou federací jak v týmových soutěžích, tak v soutěžích jednotlivců. Naši členové jsou zařazováni do výběrů reprezentace ČR ve všech věkových kategoriích.

V rámci studia o vrcholových sportovcích a dalšího herního rozvoje našich hráčů též spolupracujeme s FTVS Univerzity Karlovy.

Jako nadstavbu nabízíme účast v projektu S golfem na univerzitu, který myslí i na to, co bude, až nebudete v mládežnické kategorii a přestoupíte mezi dospělé.

Naše tréninky probíhají v moderním trendu, kdy jsou hráči rozděleni dle věkových kategorií do skupin a poté do týmů dle výkonnosti. Tréninky těchto týmů probíhají vždy se specialistou v dané golfové disciplíně.

Vedle týmových tréninků pro Vás máme ještě nabídku Osobního kouče pro případ dalších konzultací či kontroly rozvoje Vámi prováděné techniky.

Pevně věříme, že budete s našimi službami spokojeni tak, jako Vaši předchůdci.

Partneři akademie