S golfem na univerzitu

Golf je sport, který patří mezi nejoblíbenější sporty a sportovně společenské akce na světě. Není kontaktní, ale přesto vyžaduje kondici, rozvahu, pokoru, osobní disciplínu a rozhodnost. Je sportem, který je nazýván sportem gentlemanů a diplomatů, což není u většiny sportů běžné. Není až tak běžné, aby se účastníci sportovního setkání vítali slovy „Dobrý den, pane / paní…“ a loučili se jako staří známí. Toto neformální představení a společně strávený čas s partnery dělá právě z tohoto sportu vynikajícího komunikátora,

Vašeho nepostradatelného spojence pro budoucnost.
Náš projekt má za úkol připravit hráče na tak vysokou herní úroveň , aby dosáhl na sportovní stipendium na některou z univerzit v USA.

Podívejme se na projekt „S golfem na univerzitu “ některými pohledy.

Pohled sportovní:
Je mnoho sportů, které hráči provozují nedříve z radosti ze hry, aby v pozdějším věku svoji činnost zprofesionalizovali. U golfu ten čas zrání hráče ve vrcholového sportovce přichází později , a proto po maturitě obvykle neví, kam dále. Na zprofesionalizování hráčské kariéry je ještě brzy a maturita není dostatečné vzdělání pro budoucnost. Nabízí se možnost oslovit zahraniční univerzitu a nabídnout jí své golfové služby pro univerzitní tým. Úspěch tohoto „obchodu“ záleží nejen na herním umění samotného hráče, ale i na připravenosti pro studium. Od toho se pak odvozuje i výše sportovního stipendia. Za prostředky dotované univerzitou lze pokračovat ve studiu a dále se připravovat na možnou hráčskou kariéru.

Pohled vzdělání:
Ne všem se však podaří uspět tak, aby sportovní kariérou dokázali zabezpečit sebe a svoji rodinu.
Anebo se rozhodnou již dříve, že využijí svůj kvalitní golf jako vstupenku na prestižní zahraniční univerzitu. Díky sportovnímu stipendiu na univerzitě - i bez vize profesionalizace ve sportu – může být cílem této „zahraniční mise“ ukončené vzdělání na prestižní univerzitě. Lze tak využít univerzitní
sportovní stipendium a ještě k tomu navíc dosáhnouti na prospěchové.

Pohled společenský:
Jak bylo napsáno v úvodním odstavci, golf je ze všech sportů tím nejlepším komunikátorem. Na golfu se rodí nové myšlenky pro obchod, diplomacii nebo politiku.
Hraje se v otevřené přírodě a tím podporuje i naše zdraví a herní faktory golfu pomáhají vzdělávat i v civilním životě. Golf je bezkontaktní a klidný sport, a proto je tak velice oblíben mezi všemi, kteří v životě něčeho dosáhli. Nejkvalitnější dohody se přeci uzavírají s Vaším známým partnerem. To platí, i když je golfový!

Jsme připraveni hráče nejen golf na špičkovou úroveň připravit, ale též mu pomoci s výběrem odpovídající univerzity

PŘESTAT SE DÁ VŽDY – ZAČÍT POZDĚJI, JE POZDĚ!

Partneři akademie