Vítězství na Faldo Series 2016

Celkovou vítězkou Faldo Series Girls Final a vítězkou kategorie Girls U21 se stala Sára Marion Zrníková, členka Golfové akademie Skopový, týmová hráčka GC Hodkovičky a reprezentantka Slovenska. Také gratulujeme Jiřímu Zuskovi, který s impoznatním skóre -7 (67,69,70) zvítězil v kategorii U18 a taktéž v celkovém hodnocení Boys.

Finálová série se hrála na hřišti Stoke by Nayland (5 801m) za účasti hráčů a hráček z 18 zemí.

Sára Marion Zrníková

Nádherného výsledku dosáhla Sára Marion Zrníková, když se jí podařio na závěrečných jamkách finálového kola předstihnout anglickou reprezentantku a zvrátit tak vítězství v kategorii i celkové vítězství v Evropském finále Girls na svou stranu. S výsledky 71,71,73 (+2) zvítězila o jednu ránu.

Hynek Groh

Dalším hráčem, který reprezentoval GC Hodovičky a Golfovou akademii Skopový, byl Hynek Groh. Hynek se umístil v kategoii Boys U16 na 6. místě.

Děkujeme reprezentantům akademie za odvedenou práci.