Tým Hodkoviček vicemistry ČR do 16-ti let

Ve dnech 13.-16.8. se odehrála finálová část Mistrovství ČR smíšených družstev do 16-ti let v Beřovicích. Naše družstvo hrálo ve složení David Mlýnek, Natálie Saint Germain, Nikolas Stoulil, Kristýna Makovská, Timotej Formánek, Kryštof Latka a Vojtěch Mádl.

Po úterní kvalifikaci na rány jsme obsadili solidní 3. místo a ve čtvrtfinále nás čekal tým Mstětic. Jamkovka se skládala ze dvou čtyřher dopoledne a pěti dvouher odpoledne a náš tým potvrdil roli favorita výsledkem 5:2. V semifinále jsme překvapivě narazili na Kunětickou Horu, která vyřadila obhájce z Beskyd. I v tomto utkání jsme si počínali od úvodu skvěle a výsledkem 4,5:2,5 prošli do finále. V tom na nás čekal soupeř ze Svobodných Hamrů. Po dopolední části bylo skóre vyrovnané a tak o všem rozhodly odpolední dvouhry, v nichž bylo dlouhou dobu skóre také vyrovnané a byli jsme blízko titulu. Poslední jamky vyšli lépe našemu soupeři a tak nezbývá než pogratulovat k druhému místu a poděkovat všem hráčům za vzornou reprezentaci klubu.

Partneři akademie