„Povídání se sportem“ V GOLF CLUBU HODKOVIČKY

„Povídání se sportem“ - tak se jmenuje sportovní projekt, který v říjnu roku 2015 zahájili v CMŠ Studánka. Hlavním cílem tohoto projektu je seznamování dětí s různými sportovními odvětvími, aby měly základní představu, jaké sporty existují.

Rádi bychom jim pomohli pří výběru správného kroužku ve škole. „Povídání se sportem“ realizujeme formou návštěv našich úspěšných sportovců ve školce, kteří dětem daný sport představí, vysvětlí pravidla, ukážou výstroj, vybavení a hlavně si děti můžou daný sport i vyzkoušet. Tentokrát jsme měli jedinečnou možnost navštívit sportoviště sami, a tak jsme vyrazili za sportovci.

V sobotu 17. 6. 2017 navštívily naše děti spolu se svými rodiči Golfový club Hodkovičky v Praze 4, kde se nám věnovali profesionální trenéři GOLFOVÉ AKADEMI SKOPOVÝ. Skvěle sehraný tým trenérů se na naši návštěvu připravil opravdu důkladně. Nejprve jsme si o golfu povídali, ukázali jsme si vybavení, probrali pravidla a pak jsme se vrhli na hru samotnou. A tak si děti vyzkoušely svůj první odpal, patování… Ale co je nejdůležitější, užily si prima zábavu při sportování!!!

 

Vážený pane Skopový,

ráda bychom Vám touto cestou poděkovala za skvělé sportovní odpoledne. Díky Vám a Vašemu skvělému týmu si golf děti i rodiče skvěle užili. Pro mnohé z nich to bylo úplně první setkání s golfem, proto si velmi ceníme, že jsme mohli navštívit právě vaši golfovou akademii. Vaš profesionální přístup a individuální péče, kterou jste každému věnovali byla neocenitelným zážitkem pro všechny.

S vřelými díky

Mgr. Magda Vlčková

Ředitelka CMŠ Studánka

 

 

Partneři akademie