Mistrovský titul pro Sáru Zrníkovou

Od 1. do 4.8. probíhalo na hřišti A PGA Course Black Stork mistrovství Slovenska ve hře na jamky. Po fyzicky velmi náročné akci vyšla ze všech soubojů vítězně Sára Zrníková a zaslouženě si tak odnáší mistrovský titul. Gratulujeme!

Sára Zrníková:

"Na turnaj jsem se velmi těšila. V Tatrách jsem už pomerně dlouho nehrála. Zároveň jsem velmi ráda, že jsem obstála v těžkých podmínkách, které turnaj provázely a to hlavně co se týče vysokých teplot.
Velmi náročný, ale o to krásnější zapas jsem odehrála s Johankou Staindlerovou o postup do semifinale. Zápas byl tak vyrovnaný, že jsme jej dotáhli až na 20 jamku, která byla pro mne vítězná.
Věděla jsem, že fyzicky jsem dobře připravená. Na mistrovských turnajích se hra rozhoduje zejména vlastními chybami a tak jsem se snažila o maximálně konzistentní hru a trpělivě vyčkávala na vhodné přiložetitosti k zisku jamky. Ty jsem pak celkem úspěšně proměňovala a postupně navyšovala náskok. Tato taktika mě dovedla až do finále.
Finálový zápas proti Lee Klimentové byl velice těžký. Lea je opravdu skvělá a odolná hráčka a k tomu se jednalo o sedmé kolo během pěti dní. Soustředila jsem se na udržení koncentrace hlavně na greenech; taktika se nakonec ke konci zapasu vyplatila. Odolala jsem závěrečnému náporu Lei a udržela malý náskok až  do vítězného konce.

Organizátorům děkuji za skvěle odvedenou práci a soupeřkám za skvělou hru, která mne inspirovala."

Partneři akademie