Sára Zrníková: Southland Conference

Univerzitní tým Sáry Zrníkové zvítězil o 8 ran na turnaji Southland Conference. Díky tomu se kvalifikoval do bojů na Regionals. Sára dosáhla svého čtvrtého top 10 v individuálním hodnocení, když obsadila 9. místo. Gratulujeme! Report od Sáry v detailu článku.

Sára Zrníková:

Konference je turnajem sezóny a zárověň kvalifikace na Regionals. Už od začátku téhle sezóny nás koučové připravovali na tenhle turnaj, pracovali s námi na našem mentáním nastavení a každý tunaj jsme brali jako trénink na konferenci. Hřiště bylo velmi náročné, dlouhé a ve výborném stavu a greeny dosahovaly rychlosti 12. Druhé kolo nám to navíc stížil silný vítr a na více než 4 jamkách bylo téměř nemožné dostřelit na green. Naštěstí, nášemu týmu tyhle stížené podmínky vyhovují a pozici leadra z prvního kola jsme si udrželi. Poslední kolo do toho každá z nás šla maximálně koncentrovaná a nakonec se nám podařilo porazit tým ze Central Arkansas o 8 ran a získat tak zlatý titul ze Southland Conference.

Mě osobně sedla jak dlouhá hra, tak krátka hra a s výsledkama +3, +8, +4 jsem obsadila 9. místo.

Spoluhráčka Kaity Cummings zakončila poslední kolo s jednou ránou pod par a stala se tak individuální vítězkou.

Stali jsme se tak prvním ženským týmem v historii naší školy, který obhájil titul a já jsem neskutečně šťastná, že jsem toho mohla být součástí.

Za týden se dozvíme místo konání Regionals a sezóna se nám tímto prodlouží do 9. května. Losuje se mezi Kalifornií, Floridou, Austinem (Texas), nebo Wisconsinem.

Děkuji Golfové Akademii Skopový za to že mě kvalitně připravila na tuhle sezónu a já si tak mohla připsat 4. univerzitní týmové vítězství a zároveň můj 4. top 10.

 

Partneři akademie