Další úroda vynikajících výsledků

V rámci finále MČR chlapců do 18 let a závěrečného turnaje Národní Golfové Tour Mládeže na hřišti GC Darovanský Dvůr dosáhli hrači a hráčky GC Hodkovičky vynikajících výsledků. Více info v detailu článku.

Ve dnech 15. – 17.8. se na hřišti GC Beroun uskutečnilo finále MČR chlapců do 18 let. Tým GC Hodkovičky podal velmi zodpovědný a soustředěný výkon. Poslední kolo se vzhledem k nepřízni počasí a husté mlze hrálo na 9 jamek. Tým ve složení Vašek Tichý, Jakub Srb, Hynek Groh, Kryštof Růčka a David Melichar měl před finálovým kolem náskok pěti ran. V průběhu rychlého finálového kola začali hráči Dýšiny rychle dotahovat a souboj začal nabírat na zajímavosti. V závěru náš tým skvěle zabojoval a po dvou birdie Kryštofa a Vaška na pětiparové sedmičce stačilo jen dohrát 18metrový pat na deváté jamce na dvě rány a získat par. Po napínavém závěru zvítězili naši hráči o jednu ránu a po vítězství v MČR do 16 let získali letos už druhý titul. Celému týmu tímto gratulujeme a děkujeme za výbornou reprezentaci klubu i akademie.


Na hřišti GC Darovanský Dvůr se 19. a 20. 8. uskutečnil závěrečný turnaj Národní Golfové Tour Mládeže. Turnaj se konal následně po dohrání týmových soutěží a únava byla na hráčích v prvním kole patrná. Přesto podali výborné výsledky, a to zejména ve druhém kole, kde Kryštof Růčka zahrál druhou devítku -5, celkově -4 a s výsledky 80, 68 obsadil celkové páté místo. David Melichar přidal ke kvalitnímu prvnímu kolu (76) výsledek 70 ran (-2) a s výsledkem +2 obsadil druhou příčku. První místo vybojoval Vašek Tichý po výsledcích 73 a 68. Úspěch jsme také slavili v kategorii kadetek, kde Melánie Vendelbergerová obsadila 3. místo s výsledky 80 a 75 ran. Skvělého výsledku dosáhl také Nikolas Stoulil, který překvapil výsledky 75 a 71 a v kategorii starších žáků obsadil krásné druhé místo. Všem našim reprezentantům patří velká gratulace a poděkování.

Partneři akademie