S golfem na univerzitu

Vážení přátelé,

dovolte, abychom Vám představili projekt, který spojuje školu se sportem, a to od základní školy až po univerzitu. Seznamte se se sportem, který patří mezi nejoblíbenější na světě, není kontaktní, ale přesto vyžaduje kondici, rozvahu, pokoru, osobní disciplínu a rozhodnost.

Seznamte se se sportem, který je nazýván sportem gentlemanů a diplomatů, což není u sportů běžné. Není až tak běžné, aby se účastníci sportovního setkání vítali slovy „Dobrý den, pane…“ a loučili se jako staří známí. Toto neformální představení a společně strávený čas dělá právě z tohoto sportu Vašeho nepostradatelného spojence pro budoucnost.

Tím sportem je golf a my Vám navíc pomůžeme

„S golfem na univerzitu“

Jak to vidíme my?

Pohled sportovní:
Je mnoho sportů, které hráči provozují nedříve z radosti ze hry, aby v pozdějším věku svoji činnost zprofesionalizovali. U golfu ten čas zrání hráče ve vrcholového sportovce přichází později, a proto po maturitě obvykle neví, kam dále. Na zprofesionalizování hráčské kariéry je ještě brzy a maturita není dostatečné vzdělání pro budoucnost. Nabízí se možnost oslovit zahraniční univerzitu a nabídnout jí své golfové služby pro univerzitní tým. Úspěch tohoto obchodu záleží nejen na kvalitě samotné hry, ale i na připravenosti pro studium. Od toho se pak odvozuje i výše sportovního stipendia. Za peníze dotované univerzitou lze pokračovat ve studiu a dále se připravovat na možnou hráčskou kariéru.

Pohled vzdělání:
Ne všem se však podaří uspět tak, aby sportovní kariérou dokázali zabezpečit sebe a svoji rodinu. Anebo se rozhodnou již dříve, že využijí svůj kvalitní golf jako vstupenku na prestižní zahraniční univerzitu. Díky sportovnímu stipendiu na univerzitě – i bez vize profesionalizace ve sportu – může být cílem „zahraniční mise“ ukončené vzdělání na prestižní univerzitě. Lze tak využít univerzitní sportovní stipendium a ještě k tomu navíc dosáhnout na prospěchové.

Pohled společenský:
Jak bylo napsáno v úvodním odstavci, golf je ze všech sportů tím nejlepším komunikátorem. Na golfu se rodí nové myšlenky pro obchod, diplomacii nebo politiku. Hraje se v otevřené přírodě a tím podporuje zdraví. Herní faktory golfu pomáhají vzdělávat i v civilním životě. Golf je bezkontaktní a klidný sport, a proto je tak velice oblíben mezi všemi, kteří v životě něčeho dosáhli. Nejkvalitnější dohody se přeci uzavírají s Vašim známým partnerem. To platí, i když je golfový!

Čím kvalitnější hráč, tím žádanější partner pro hru

Bonusový systém

Tak, jako život odměňuje úspěšné, tak i my jsme pro ně připravili Bonusový systém platný pro školu i golf.

Do projektu S golfem na univerzitu jsou dvě možnosti vstupu:

  1. Člen TCM Hodkovičky
  2. Externí hráč  ( pro mimopražské zájemce s konzultací a dohledem jeho osobního trenéra )

Golf se nenaučí každý, ale jen ten kdo chce

Partneři akademie