S golfem na univerzitu

Vážení přátelé,

dovolte, abychom Vám představili projekt, který spojuje sport se školou, a to již od mateřské školy až po universitu.

Je mnoho sportů, které hráči provozují nedříve z radosti ze hry, aby v pozdějším věku svoji činnost profesionalizovali. Ne všem se však podaří uspět tak, aby sportovní kariérou dokázali zabezpečit sebe a svoji rodinu. Koncentrací na sportovní kariéru přijdou o čas ke studiu a bez odpovídajícího vzdělání nejsou pak připraveni na plynulý přechod do civilního života. Golf je sport, kde hráč dozrává později, a tudíž jej může daleko lépe a racionálněji spojit se studiem.

Naše golfová akademie přichází s projektem, který dává hráči na výběr, zda změnit amatérský status na profesionální, nebo dokončit univerzitní studium až v okamžiku, kdy má jasno, zda je schopen ve sportu uspět či nikoliv. Popřípadě dokončit vzdělání a poté díky vysoce kvalitní hře přestoupit do profesionální sféry. Rozhodnutí hráče přichází v době, kdy studuje na univerzitě a současně s její podporou hraje vrcholový golf v univerzitním týmu.

Začínáme u těch nejmenších v návaznosti na program České golfové federace „Se školou na golf“ a plynule přecházíme do programu

„S golfem na univerzitu“

Základy projektu jsou postaveny na přirozené radosti ze hry, osobní zodpovědnosti mladých hráčů a hráček ke škole. Cílem nás všech je pro ně získání univerzitního stipendia na zahraniční univerzitě.

Náš tým, který již vychoval, vychovává nebo bude vychovávat golfisty k těm nejvyšším hráčským kvalitám, je sestaven ze špičkových profesionálních trenérů s herními zkušenostmi ze všech úrovní evropských tour a specialistů v oboru fyzioterapie, podiatrie a fitness. Členy trenérského týmu doplňují mentální kouč a scout – tedy ambasador pro komunikaci se zahraničními univerzitami, juniory a rodiči.

Pro hráče máme k dispozici bonusový systém, který motivuje k lepším výsledkům ve škole i na hřišti. Za obdržené kredity je možné v rámci programu získat vše potřebné k další činnosti vedoucí ke zlepšování herních a studijních výsledků.

Přidejte se k našemu projektu, který připravuje budoucnost juniorům pomocí sportovní hry praktikované pod širým nebem. Dejte šanci svému dítěti, anebo se připojte jako mentor, který věří v budoucnost naší mládeže.

Projekt „S golfem na univerzitu“ je tu pro všechny, kteří chtějí v životě uspět.

Karel Skopový sen.

Partneři akademie