Oslovení rodičů

S GOLFEM NA UNIVERZITU

VÁŽENÍ RODIČE,

BUDOUCNOST VAŠEHO DÍTĚTE MÁTE TEĎ VE VLASTNÍCH RUKOU!

POMOZTE MU NAJÍT TU SPRÁVNOU CESTU!

Představujeme Vám projekt, který spojuje školu se sportem, a to od základní školy až po univerzitu. Seznamte se se sportem, který patří mezi nejoblíbenější na světě, není kontaktní, ale přesto vyžaduje kondici, rozvahu, pokoru, osobní disciplínu a rozhodnost.

Seznamte se se sportem, který je nazýván sportem gentlemanů a diplomatů, což není u většiny sportů běžné. Není až tak běžné, aby se účastníci sportovního setkání vítali slovy „Dobrý den, pane / paní…“ a loučili se jako staří známí. Toto neformální představení a společně strávený čas, dělá právě z tohoto sportu Vašeho nepostradatelného spojence pro budoucnost.

Tímto vynikajícím komunikátorem je golf a my Vám na té cestě pomůžeme!

Podívejme se na projekt

„S golfem na univerzitu“

některými pohledy.

Pohled sportovní:

Je mnoho sportů, které hráči provozují nedříve z radosti ze hry, aby v pozdějším věku svoji činnost zprofesionalizovali. U golfu ten čas zrání hráče ve vrcholového sportovce přichází později, a proto po maturitě obvykle neví, kam dále. Na zprofesionalizování hráčské kariéry je ještě brzy a maturita není dostatečné vzdělání pro budoucnost. Nabízí se možnost oslovit zahraniční univerzitu a nabídnout jí své golfové služby pro univerzitní tým. Úspěch tohoto „obchodu“ záleží nejen na kvalitě samotné hry, ale i na připravenosti pro studium. Od toho se pak odvozuje i výše sportovního stipendia. Za peníze dotované univerzitou lze pokračovat ve studiu a dále se připravovat na možnou hráčskou kariéru.

Pohled vzdělání:

Ne všem se však podaří uspět tak, aby sportovní kariérou dokázali zabezpečit sebe a svoji rodinu. Anebo se rozhodnou již dříve, že využijí svůj kvalitní golf jako vstupenku na prestižní zahraniční univerzitu. Díky sportovnímu stipendiu na univerzitě – i bez vize profesionalizace ve sportu – může být cílem této „zahraniční mise“ ukončené vzdělání na prestižní univerzitě. Lze tak využít univerzitní sportovní stipendium a ještě k tomu navíc dosáhnout i na prospěchové.

Pohled společenský:

Jak bylo napsáno v úvodním odstavci, golf je ze všech sportů tím nejlepším komunikátorem. Na golfu se rodí nové myšlenky pro obchod, diplomacii nebo politiku. Hraje se v otevřené přírodě a tím podporuje zdraví. Herní faktory golfu pomáhají vzdělávat i v civilním životě. Golf je bezkontaktní a klidný sport, a proto je tak velice oblíben mezi všemi, kteří v životě něčeho dosáhli. Nejkvalitnější dohody se přeci uzavírají s Vaším známým partnerem. To platí, i když je golfový!

My jej golf naučíme!

Čím kvalitnější hráč, tím žádanější partner do společnosti.

 

PŘESTAT SE DÁ VŽDY – ZAČÍT POZDĚJI, JE POZDĚ!

 

Propagační materiál ke stažení:

I. Oslovení rodičů.pdf

Partneři akademie